Rekolekcje – 13. 14. 15 marca. Zapraszamy.

Drodzy Uczniowie!

Zapraszamy do udziału w rekolekcjach.

Poniżej przedstawiamy harmonogram.

13 marca – środa – lekcje odbywają się zgodnie z planem, trwają nie dłużej niż do godz. 14.30.

14 marca – czwartek – lekcje odbywają się zgodnie z planem, trwają nie dłużej niż do godz. 14.30.

Obowiązuje środowa i czwartkowa siatka godzin, ale nie dłużej niż do godz. 14.30. Jeśli plan przewiduje, że uczniowie kończą lekcje wcześniej, to tak się dzieje.

13 i 14 marca – zajęcia rekolekcyjne mają miejsce  tylko w kościele Świętej Rodziny o godz. 16.30.
Przyjście uczniów do kościoła odbywa się we własnym zakresie pod opieką rodziców bądź opiekunów.

15 marca – piątek – obowiązuje nowy harmonogram zajęć, uczniowie przychodzą do szkoły o godz. 8.55 i kończą o godz. 12.30 (klasy 1-3 o godz. 12.00).
Szczegółowy harmonogram  uczniowie otrzymają od swoich wychowawców.
Zapewniamy wszystkim uczniom zajęcia o uniwersalnych wartościach, a w tym roku będzie to, tak potrzebna, życzliwość.

W czasie wyjść do kościoła (dla uczniów pozostających w szkole) zapewniamy kontynuację zajęć z nauczycielami na terenie szkoły.

W tym roku zaprosiliśmy Gości:
Prezesa Wielkopolskiego Związku Literatów Polskich oraz organizatorkę Drużyny Szpiczaków. Nasi nauczyciele i wychowawcy poprowadzą warsztaty na temat ŻYCZLIWOŚCI.

Bardzo nam zależy na życzliwości i obecności, dlatego nikogo z Was nie może zabraknąć.

Katecheci
Jolanta Podgórna