Sport to zdrowie…

Na tej stronie będziemy publikować materiały dotyczące zdrowego trybu odżywiania się i odpowiedniego treningu, sprzyjających prawidłowemu rozwojowi i osiąganiu sukcesów przez sportowców.

sport_to_zdrowie


Bezpiecznie na rowerze

Dnia 30 marca 2017 roku odbyło się spotkanie z panem Zdzisławem Smardzem adresowane dla uczniów naszej szkoły z klas 4, 5 i 6.

Organizując zajęcia edukacyjne zwracamy uwagę uczniom Szkoły Podstawowej nr 7 na przestrzeganie zasad bezpieczeństwa podczas jazdy na rowerze.

Uczniowie dowiedzieli się jak ważną rolę odgrywa odpowiednio dobrany kask, ubiór i prawidłowo wyposażony rower oraz na co należy zwrócić uwagę przy zakupie nowego sprzętu.

Dobrze jest zaopatrzyć się w podstawowy zestaw czyniący jazdę bezpieczną i przyjemniejszą.

Czytaj więcej…


Wiedzieć więcej – jeść zdrowiej – żyć dłużej

W ramach działalności prozdrowotnej studenci Wyższej Szkoły Zdrowia Urody i Edukacji w Poznaniu (kierunku Dietetyka) kolejny raz stanęli na wysokości zadania i przygotowali cykl pogadanek oraz prezentacji w klasach 4, 5 i 6 dotyczących promocji zdrowego stylu życia i zasad zdrowego odżywiania.

Czytaj więcej…


Prezentacja z prelekcji studentów Wyższa Szkoła Zdrowia, Urody i Edukacji w Poznaniu: Malwiny Przybylskiej, Natalii Stabrowskiej i Piotra Ludwiczaka, dla klas sportowych w „Siódemce”.

pdf


 

Strona Szkoły Podstawowej nr 7 im.Erazma z Rotterdamu w Poznaniu