Terminy omawiania lektur

klasy IV

Klasa 4 A B
J. Brzechwa „Akademia Pana Kleksa” 21.10 16.03
J. Christa „Kajko i Kokosz” 18.11 10.02
R. Goscinny, J.J. Sempe „Mikołajek” 23.09 2.12
J. Olech „Dynastia Miziołków” 16.03 23.09
F.H. Burnett „Tajemniczy ogród” 17.02 28.10

klasy V

Klasa 5 A B C D E F G
C. S. Lewis „Opowieści z Narnii. Lew, Czarownica            i stara szafa”. 30.09 17.02 18.11 20.04 7.01 16.03 9.12
F. Molnar „Chłopcy  z Placu Broni” 9.12 30.09 16.03 18.11 20.04 7.01 24.02
B. Prus „Katarynka” 4.11 9.12 30.09 17.02 21.10 25.11 7.01
L.M. Montgomery „Ania z Zielonego Wzgórza” 17.02 20.04 7.01 30.09 25.11 11.05 23.03
H. Sienkiewicz „Janko Muzykant” 20.04 4.11 17.02 9.12 9.03 30.09 21.10

klasy VI

Tytuł/ autor /klasa 6a 6b 6c 6d 6e 6f
Rafał Kosik Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi 01.10.2019 05.11.2019 09.12.2019 11.05.2020 10.02.2020 08.01.2020

 

John Ronald Reuel Tolkien, Hobbit, czyli tam i z powrotem 05.11.2019 09.12.2019 10.02.2020 01.10.2019 11.05.2020 21.10.2019
 Henryk Sienkiewicz, W pustyni i w puszczy 09.12.2019 11.05.2020 01.10.2019 10.02.2020 05.11.2019 25.11.2019
Joseph Rudyard Kipling, Księga dżungli 10.02.2020 01.10.2019 11.05.2020 05.11.2019 09.12.2019 24.02.2020
Alfred Szklarski, Tomek w krainie kangurów 11.05.2020 10.02.2020 05.11.2019 09.12.2019 01.10.2019 23.03.2020

klasy VII

 

Tytuł/klasa

7a 7b 7c 7d
1. Karol Dickens „Opowieść wigilijna”  9.12.2019  9.12.2019  9.12.2019  9.12.2019
2. Aleksander Fredro „Zemsta” 1.04.2020  1.04.2020  7.01.2020  7.01.2020
3. Henryk Sienkiewicz „Quo vadis”  10.02.2020 10.02.2020  2.03.2020  2.03.2020
4. Henryk Sienkiewicz „Latarnik”  25.11.2019  25.11.2019  23.09.2019  23.09.2019
5. Antoine de Saint-Exupery „Mały książę”  21.10.2019 21.10.2019 1.04.2020 1.04.2020
6. Adam Mickiewicz „II część Dziadów” 4.05.2020  4.05.2020  25.11.2019  25.11.2019
7. Ernest Hemingway „Stary człowiek i morze”  7.01.2020  7.01.2020 4.05.2020  4.05.2020
8. N.H. Kleinbaum „Stowarzyszenie umarłych poetów”  2.03.2020  2.03.2020  21.10.2019  21.10.2019
9.Juliusz Słowacki “Balladyna”  23.09.2019 23.09.2019 10.02.2020 10.02.2020

klasy VIII

Tytuł/klasa 8a 8b 8c 8d
    
1.Antoine de Saint-Exupery „Mały książę” 2.03.2020  2.03.2020  2.03.2020  2.03.2020
2. Éric-Emmanuel Schmitt“Oskar i pani Róża” 16.03.2020 16.03.2020  16.03.2020  16.03.2020
3.Aleksander Kamiński “Kamienie na szaniec” 16.12.2019 16.12.2019  12.11.2019   12.11.2019
4. Adam Mickiewicz “Pan Tadeusz” 24.02.2020 24.02.2020 10.02.2020 10.02.2020
5. Agata Christie, „Dwanaście prac Herkulesa”  12.11.2019  12.11.2019  7.01.2020  7.01.2020
6. Stefan Żeromski “Syzyfowe prace” 14.10.2019  14.10.2019  16.12.2019  16.12.2019
7.  Miron Bialoszewski „Pamiętnik z powstania warszawskiego” (fragmenty) 7.01.2020 7.01.2020 14.10.2019 14.10.2019

Strona Szkoły Podstawowej nr 7 im.Erazma z Rotterdamu w Poznaniu

Pomniejsz / powiększ czcionkę
Zmień kontrast