Erazmy 2011/2012

Rok szkolny 2011/2012

1 czerwca 2012r., w dniu Święta Szkoły, nastąpiło podsumowanie ogólnoszkolnego projektu „ Zdobywamy Statuetkę Złotego Erazma”.
Tematem tegorocznej edycji było oczywiście „Euro 2012”.

Z ogromną przyjemnością informujemy, że statuetki otrzymali:
wychowawcy i uczniowie klas:1c, 2b, 3e, 4b, 5c i 6b.

Serdecznie gratulujemy !!!

Laureatem statuetki w kategorii „ Przyjaciele Siódemki” jest firma Katchay Haster, która od wielu już lat ofiaruje dzieciakom nagrody, upominki i sprzęt sportowy. Jeszcze raz serdecznie dziękujemy.

Zdobywamy Statuetkę Złotego Erazma w roku szkolnym 2011/2012 kategoria: „ Euro 2012”

1. W klasach I – III realizowane będą bloki tematyczne w II semestrze (marzec- maj), a punkty przyznawane za realizację kolejnych zadań.

2. W klasach IV – VI punktowane będą:
– Szkolny Konkurs Przyrodniczy
– Dzień Niepodległości
– Dzień Bezpiecznego Internetu
– Dzień Matematyczny ( konkursy matematyczne dla klas IV, V i VI )
– Szkolny Konkurs Recytatorski
– Szkolny Konkurs Ortograficzny
– „ Usportowiona klasa” – szczegółowe kryteria przyznawanie punktów przekażą uczniom nauczyciele wychowania fizycznego
– Dni projektowe:
a) dla klas IV : 19 kwietnia
b) dla klas V: 10 maja
c) dla klas VI: 17 maja

Ogłoszenie wyników i wręczenie Statuetek Złotego Erazma nastąpi w dniu Święta Szkoły 1 czerwca 2012 r.

Miłej zabawy !

Dzień projektowy dla uczniów klas IV i V

26 kwietnia czwartoklasiści oraz 10 maja klasy piąte gromadzili cenne punkty w ramach ogólnoszkolnego projektu „ Zdobywamy Statuetkę Złotego Erazma”.
Każdy uczeń, zgodnie ze swoimi uzdolnieniami i zainteresowaniami, pracował na rzecz swojej klasy w jednej z czterech grup: j.polski – historia, matematyka – wychowanie fizyczne, przyroda- plastyka, muzyka – j. angielski. Motywem przewodnim tegorocznej edycji projektu jest „ Euro 2012”.
Mamy nadzieję, że przygotowane przez nauczycieli zadania nie przysporzyły uczniom wielu trudności, a wręcz przeciwnie dostarczyły satysfakcji i były dobrą zabawą.
Ogłoszenie wyników 1 czerwca – w Dniu Święta Szkoły.