Informacje na rok szkolny 2023/24

DRODZY RODZICE, NAUCZYCIELE, PRACOWNICY SZKOŁY
I UCZNIOWIE.

Od 5 września zaczynamy gotować obiady w Waszej szkole. Wszystkie obiady gotowane są z pełnowartościowych produktów. Mięso kupujemy od sprawdzonych dostawców gwarantujących wysoką jakość produktów. Surówki przygotowane są na świeżo w kuchni szkolnej. Warzywa dostarczają krajowi producenci, co zapewnia zdrową i świeżą żywność. Do potraw nie dodajemy żadnych wzmacniaczy smaku. Do pieczenia mięs używamy pieców konwekcyjnych ( piece służą do pieczenia, duszenia lub parowania ), co umożliwia przygotowanie potraw bez użycia dodatkowego tłuszczu

CENA ŚNIADANIA: – BUŁKA (Z WARZYWAMI i SEREM LUB WARZYWAMI I WĘDLINĄ, PASTĄ JAJECZNĄ…)
śniadanie wydawane od godz.9:00 do godz. 11:00 –  4,00 zł

CENA OBIADU:

• ZUPA – 3,00 zł
  • II DANIE – 13,00 zł
  • OBIAD ( ZUPA + DRUGIE DANIE+ NAPÓJ) – 15,00 zł

BY SKORZYSTAĆ Z DOFINANSOWANIA MASTA POZNANIA KONIECZNA JEST DEKLARACJA.

Jednocześnie informujemy rodziców, którzy znajdują się w trudnej sytuacji materialnej, że ich dzieci mogą korzystać ze śniadań i obiadów finansowanych w pełni przez MOPR.. Serdecznie zachęcamy do skorzystania z tej formy finansowania posiłków.

Zapisów na obiady należy dokonywać W STOŁÓWCE SZKOLNEJ.LUB PRZEZ WYCHOWAWCĘ

Druk do zamawiania obiadów dostępny jest w stołówce lub pobrać klikając TUTAJ.

KORZYSTAMY Z APLIKACJI ZAMOWPOSILEK.PL

INSTRUKCJA REJESTRACJI I ZAMAWIANIA ZNAJDUJE SIĘ NA STRONIE SZKOŁY W ZAKŁADCE STOŁÓWKA (kliknij).

Regulamin dostępny na tablicy ogłoszeń i na stronie internetowej szkoły (kliknij).

W TYM ROKU SZKOLNYM W STOŁÓWCE DZIECI BĘDĄ MOGŁY ZAKUPIĆ NAPOJE, BUŁKI, DROŻDŻÓWKI, DOPUSZCZONE DO SPRZEDAŻY W SZKOŁACH SŁODYCZE ORAZ WYROBY MLECZNE TYPU JOGURTY I DESERY (POZA PRZERWAMI OBIADOWYMI)

MAŁA GASTRONOMIA A.D. BUKSA S.C. POZNAŃ