Konkurs „Wiosna, wiosna…” w Paint dla klas czwartych

• Organizator: Andrzej Gągało,
  • Adresat: wszyscy uczniowie klas 4 w SP7,
  • Zadanie: utworzenie wiosennego pejzażu w Paint,
  • Cele: rozwijanie zainteresowań i uzdolnień informatycznych i graficznych, wykorzystanie programu komputerowego Paint w praktyce, możliwość sprawdzenia własnych umiejętności, wyzwolenie ducha rywalizacji,
  • Termin: prace w formie elektronicznej należy przesłać do 16 marca 2024 roku na adres: info@mojasiodemka.pl lub przez mobi-dziennik w temacie wpisując „Wiosna, wiosna – konkurs”,
  • konkurs zostanie rozstrzygnięty 21 marca 2024 roku, a wyniki zostaną ogłoszone na stronie internetowej szkoły. Dla autorów trzech najwyżej ocenianych prac przewidziane są dyplomy i drobne upominki ufundowane przez Radę Rodziców.

Opis i regulamin konkursu – „Wiosna, wiosna…”

Konkurs nawiązuje do organizowanych w ubiegłych latach konkursów na  „Zimowy pejzaż” – zachęcam do obejrzenia nagorodzonych prac nadesłanych na konkurs w ubiegłym roku szkolnym  (LINK).