Grudniowa niespodzianka 2d – życzenia 2021

Grudzień to czas wypełniony magią oczekiwania na święta Bożego Narodzenia.  To kolory, smaki, zapachy, wspomnienia, które zbieramy i pamiętamy przez całe życie. 

W tym czasie rozmawiamy o naszych rodzinach, przygotowaniach do świąt, o tradycjach. Grudzień to też czas składanie sobie życzeń, obdarowywania się prezentami. A jaki prezent można zrobić dziadkom i rodzicom, żeby wywołać na ich twarzy uśmiech?

Czas niestety nie sprzyja spotkaniom w większym gronie, ale to wcale nie oznacza, że nie mamy o sobie pamiętać. 

Dzieciaki z klasy 2d postanowiły zrobić prezent dla swoich najbliższych i w wielkiej tajemnicy przygotowały przedstawienie świąteczne w formie on-line. Nie będę rozpisywać się szczegółowo, po prostu zapraszam wraz z klasą 2d do obejrzenia filmu. 

A propos, dziękujemy tacie Wojtka, za super filmik.

Wychowawczyni 2d wraz z uczniami
Agata Borowska