My Crazy Egg Hunt

Z okresem wielkanocnym wiąże się wiele ciekawych tradycji i zwyczajów. W Wielkiej Brytanii popularną tradycją jest zabawa zwana Easter Egg Hunt. Zabawa ta polega na szukaniu ukrytych świątecznych jajeczek. Mogą być to tradycyjne pisanki lub też czekoladowe jajeczka wypełnione w środku słodyczami.
W związku z tą tradycją w naszej szkole odbył się konkurs języka angielskiego My Crazy Egg Hunt. Uczestnicy w ramach konkursu musieli przygotować komiks, którego tematem było poszukiwanie jajek oraz przygoda z tym związana.
W konkursie wzięło udział siedmioro uczniów z klas drugich. Każda praca była bardzo kreatywna i estetyczna. Gratulujemy wszystkim uczestnikom konkursu.

My Crazy Egg Hunt

Oto zwycięzcy:

Miejsce I – Janka Piłat 2c
Miejsce II – Jan Privara 2c
Miejsce III – Mia Fenske 2c

Osoby wyróżnione: Julia Filipowska 2c, Borys Dacków 2b, Natalia Kosicka 2b, Lena Majewska 2c

Monika Skarzyńska, Galyna Samoiliuk