Całym sercem z Mirką – koncert charytatywny

Całym sercem z Mirką

1 marca w naszej Szkole odbył się koncert charytatywny pod hasłem „Całym sercem z Mirką”. Udział w wydarzeniu był niezwykłym przeżyciem, które na długo pozostanie w naszej pamięci. Stało się tak m.in. dzięki bezinteresownemu zaangażowaniu wielu osób o dobrych sercach.
Podczas koncertu wystąpili artyści, wśród których byli nasi absolwenci, uczniowie, a także zawodowy muzyk grający na fletni Pana. Ponadto odbyły się liczne licytacje cieszące się niezwykłym powodzeniem. Otwarta była kawiarenka, a na stoisku rozmaitości można było zakupić wiele wspaniałych rzeczy.
Warto podkreślić, że jednym z najbardziej wzruszających momentów wieczoru było przybycie Mirki wraz z mężem i synami na koncert oraz słowa, które rodzina skierowała do zgromadzonych.
Bardzo dziękujemy każdemu, kto przyczynił się do zrealizowania tego wyjątkowego przedsięwzięcia. Nie sposób wymienić wszystkich, którzy otworzyli swoje serca, poświecili czas, ofiarowali, co mogli na rzecz tej niezwykłej akcji.
Dziękujemy ofiarodawcom, przedsiębiorcom, uczestnikom licytacji, artystom, wolontariuszom, przybyłym gościom, całej szkolnej społeczności i przyjaciołom Siódemki.

Wydarzenie zorganizowane w piątkowy wieczór przekonało chyba każdego z nas, że wspólnie można dokonać wiele dobrego.

ZOBACZ GALERIĘ ZDJĘĆ
(galeria zewnętrzna)