Wyniki konkursu plastycznego „Upominek dla Babci I Dziadka”

Z radością ogłaszam, iż zostali wyłonieni zwycięzcy plastycznego konkursu świetlicowego na „Własnoręcznie wykonany upominek dla Babci I Dziadka„. Otrzymałam 14 cudownych prac. Wybór był bardzo trudny, aby z tak licznego grona uczestników, wyłonić najlepsze arcydzieła. Każda otrzymana przeze mnie praca jest wyjątkowa, a każdy uczestnik konkursu jest zwycięzcą.
Gratuluję każdej osobie, która się zaangażowała i wykazała niesamowitą kreatywnością. W ocenie, pod uwagę brana była samodzielność wykonania, pomysł i estetyka. Wspólnie z pozostałymi członkami jury, wyróżniliśmy następujące prace:

1 miejsce: Mikołaj Warsicki klasa 1A
2 miejsce: Barbara Piwecka klasa 2A
3 miejsce: Seraphina Shkumat klasa 1A
3 miejsce: Zofia Berger klasa 1A
Wyróżnienie: Maja Olejniczak klasa 3A

Wszystkim uczestnikom serdecznie GRATULUJEMY I zapraszam po odbiór dyplomów oraz nagród do świetlicy klas pierwszych.

Monika Adamczyk
Wychowawca świetlicy