Konkurs z Języka Angielskiego “Spelling Bee”

Spelling Bee to konkurs polegający na literowaniu słów. Konkurs zachęca dzieci do nauki większej ilości słów, a duży zasób słownictwa z kolei pomaga w życiu: motywuje do większej ilości czytania, nauki nowych rzeczy. Ponadto Spelling Bee trenuje pamięć i uwagę.
W naszej Szkole konkurs odbył się 6 grudnia. Wzięli w nim udział uczniowie klas 3. Wszyscy uczestnicy wykazali się wysokim poziomem przygotowania. Dziś prezentujemy wyniki:

Mistrzem literowania został Jan Sz. z 3b, Mistrzynią natomiast została Liliana S. z 3a. Drugie miejsce zdobył Myroslav M. z 3b, Trzecie miejsce – Hlib S. z 3b. Wyróżnieni zostali: Nataniel F. (3b), Wojtek S. (3b), Pola Ł. (3c) oraz Hanna P. (3a). Zwycięzcom gratulujemy!

Każdy uczestnik konkursu otrzyma dyplom, zwycięzcy do tego otrzymają pamiątkowe nagrody.

Dziękuję za udział w konkursie!
Galyna Samoiliuk