Program „Laptop dla ucznia” 💻

Program „Laptop dla ucznia” to rządowa inicjatywa, której celem jest wsparcie dzieci i młodzieży w rozwoju kompetencji cyfrowych. Bez nich nie sposób funkcjonować we współczesnym świecie.

Realizowany przez Ministerstwo Cyfryzacji program zakłada, że każdy uczeń IV klasy szkoły podstawowej w Polsce otrzyma na własność bezpłatny laptop. Sprzęt może być wykorzystany do nauki, rozwoju kompetencji cyfrowych oraz talentów i zainteresowań.*

Uczniowie objęci programem uczęszczający do Siódemki otrzymali już laptopy. Zachęcamy Państwa i Uczniów do zapoznania się z materiałami przygotowanymi przez Ministerstwo Cyfryzacji zawierającymi wskazówki dotyczące bezpiecznego korzystania z internetu oraz kursy e-learningowe.

ZOBACZ TERAZ MATERIAŁY I KURSY

*Informacje ze strony laptopdlaucznia.gov.pl