Zakończenie projektu Tatevik z Armenii

Długoterminowy projekt Europejskiego Korpusu Solidarności z naszą wolontariuszką z Armenii dobiegł końca. Tatevik z ogromną pasją wspierała naszych uczniów jako asystentka podczas lekcji języka angielskiego oraz realizatorka warsztatów tematycznych. Wolontariuszka cieszyła się dużą sympatią wśród naszych uczniów dzięki swojej otwartości i kreatywności. Jest nam niezmiernie miło, iż jako placówka posiadająca Odznakę Jakości realizujemy międzynarodowe projekty, a swoim doświadczeniem możemy dzielić się z przyjmowanymi wolontariuszami.

* Posiadamy Znak Jakości – certyfikat przyznawany przez Narodową Agencję Europejskiego Korpusu Solidarności, który potwierdza, że organizacja spełnia wszelkie standardy Programu.

Agnieszka Szajek