Laboratoria Przyszłości – Grudzień 2022

Pomimo że od lekcji informatyki o druku 3D minęło trochę czasu, u części uczniów zainteresowanie technologią nie osłabło. Nadal zgłębiają temat i przygotowują własne projekty z wykorzystaniem platformy Tinkercad.

Uczniowie klas szóstych , którzy przeszli już pełen kurs BeCreo, w grudniu podczas zajęć z informatyki zaczęli tworzyć własne projekty. Jednym z ciekawszych był projekt przygotowany przez uczniów klasy 6c, symulujący światła drogowe.

Klasy drugie podczas zajęć konstruowały i programowały domek na drzewie z ruchomym dachem – Lego Spike, pojazd podwodny oraz szybkie wejście do parku rozrywki.
W klasach trzecich uczniowie zgłębiali temat: Wielkie przygody. Arktyczna przejażdżka i wprawiali skuter śnieżny w ruch.

Zapoznaj się z pełnym raportem…