40-lecie Siódemki

Dla Szkoły Podstawowej nr 7 im. Erazma z Rotterdamu rozpoczęty właśnie rok szkolny będzie wiązał się ze szczególnym wydarzeniem. Społeczność „Siódemki” obchodzić będzie jubileusz 40-lecia powstania Szkoły. Ten szczególny moment będzie nie tylko pretekstem do przypomnienia dziejów Szkoły, lecz także pozwoli uczniom i absolwentom poczuć się współtwórcami tak wyjątkowej społeczności. Czeka nas wiele spotkań i wspomnień, które – mamy nadzieję – współtworzyć będą różne pokolenia absolwentów, ich rodziny oraz przyjaciele. Będziemy zapraszać i zachęcać do podzielenia się materialnymi świadectwami pobytu w szkole (zdjęciami, dyplomami, innymi dokumentami i wspomnieniami).

Mamy nadzieję, że to spontaniczne, stworzone społecznie, archiwum pozwoli pokazać, jak ważnym miejscem jest istniejąca już od 40 lat „Siódemka”. Jesteśmy przekonani, że czas spędzony w Szkole był dla wielu uczniów nie tylko okresem wytężonej nauki, lecz także czasem zawierania przyjaźni i rozwijania własnych zainteresowań. Jubileusz z całą pewnością będzie pretekstem do przypomnienia pracy i dokonań kilku pokoleń pracowników szkoły, bez których trudno wyobrazić sobie dzieje tej Szkoły.
Wszystkich, którzy chcą się podzielić swoimi wspomnieniami, pamiątkami, zdjęciami zapraszamy do kontaktu poprzez
email: 40-lecie@mojasiodemka.pl

Spontaniczny Komitet Organizacyjny Obchodów 40-lecia 7