Najlepsi w Poznaniu

Chwalimy się „z małym opóźnieniem”, ale sytuacja niestety jest wyjątkowa. Dnia 9 marca w hali sportowej „Chwiałka” odbył się turniej finałowy Igrzysk Młodzieży Szkolnej w piłce ręcznej chłopców w którym udział wzięli piłkarze ręczni klasy 8d. Do turnieju finałowego po rozegraniu 2 turniejów kwalifikacyjnych awansowały 4 najlepsze szkoły w naszym mieście: SP 7, SP 10, SP 15 oraz SP 34. W pierwszym meczu półfinałowym nasi chłopcy pewnie pokonali zawodników z SP 34 19:5. Mecz o złoty medal to powtórka pojedynku z grupy eliminacyjnej z kolegami z SP 10. Mecz bardzo emocjonujący zarówno na boisku jak i na ławkach trenerów. Z końcowego zwycięstwa mogli cieszyć się nasi uczniowie, którzy wygrali spotkanie 11:8 i zostali Mistrzami Miasta Poznania w piłce ręcznej chłopców Igrzysk Młodzieży Szkolnej w roku szkolnym 2019/2020.

GRATULUJEMY!!!

Trener: Tomasz Draszkiewicz