Informacja Kuratorium Oświaty dotycząca rekrutacji do szkół ponadpodstawowych

Na prośbę poznańskiego Kuratorium Oświaty, przekazujemy poniższą informację.

Rekrutacja do szkół ponadpodstawowych i ponadgimnazjalnych w roku szkolnym 2019/2020.

Zwracamy się z uprzejmą prośbą o przekazanie Rodzicom uczniów klas VIII szkoły podstawowej i III gimnazjum materiałów informacyjnych dotyczących rekrutacji do szkół ponadpodstawowych i ponadgimnazjalnych w roku szkolnym 2019/2020 przygotowanych przez Ministerstwo Edukacji Narodowej. Znajdują się w nich zasady naboru do klas pierwszych. Naszym wspólnym celem jest upowszechnianie wiedzy na temat rekrutacji.

W związku z naturalnymi i zrozumiałymi pytaniami ze strony Rodziców oraz Uczniów, przypominamy, że do ich dyspozycji pozostają dyrektorzy szkół oraz wizytatorzy Kuratorium Oświaty w Poznaniu. Pytania można kierować na adresy mailowe:

rekrutacja@men.gov.pl  oraz  rekrutacja@ko.poznan.pl.

Zobacz też: Ulotka PDF,   Materiały na stronie MEN.