Rekord Guinnessa w Siódemce?

Już 5 grudnia bieżącego roku “Siódemka” weźmie udział w ogólnopolskiej akcji „Code & Share. Programuj z klasą”, podczas której wraz z tysiącami uczniów szkół podstawowych z całej Polski, podejmiemy próbę ustanowienia rekordu Guinnessa w programowaniu.

Poprzez akcję chcemy promować naukę i rozwój kompetencji cyfrowych od najmłodszych lat. W naszej akcji wykorzystujemy do tego naukę programowania. Ponadto naszym celem jest ustanowienie rekordu Guinnessa w największej liczbie uczniów szkół podstawowych programujących w tym samym czasie. Dzięki naszej akcji Polska stanie się na jeden dzień Stolicą Cyfrowego Świata.” – piszą organizatorzy.

Zachęcamy do wzięcia w niej udziału. Zapraszamy do odwiedzenia strony internetowej programu Code& Share – Programuj z klasą.
Szczegóły akcji w szkole w zakładce „Konkursy przedmiotowe”.