Pozostałe dyscypliny

Finał Igrzysk Młodzieży Szkolnej w Tenisie Stołowym Dziewcząt i Chłopców

17 listopada odbył się Finał Igrzysk Młodzieży Szkolnej w Tenisie Stołowym Dziewcząt i Chłopców w Szkole Podstawowej nr 50.

Nasze reprezentantki Mia Dymek (3c), Gabriela Krzymieniecka i Zofia Przybylska (6d) odniosły wielki sukces zdobywając brązowy medal na Mistrzostwach Poznania. Dziewczęta drużynowo rozegrały dwa mecze: półfinał SP 61 – SP 7 3:1 oraz mecz o 3 m-ce SP 85 – SP 7 1:3. Podczas zawodów towarzyszyły niesamowite emocje! 2016-11-17-12_12-10

Na uwagę zasługuje fakt, że Mia była najmłodszą uczestniczką zawodów! Na co dzień trenuje tenisa stołowego pod okiem Pani Joanny Parchoć w UKS „Czternastka”. Gabrysia i Zosia choć trenują koszykówkę świetnie odnalazły się w roli tenisistek stołowych.

Razem tworzą zgrany team. Gratulujemy naszym brązowym medalistkom !!!

Zapraszam do obejrzenia zdjęć z turnieju

Tenis stołowy dziewcząt II etap

Reprezentantki Siódemki Mia Dymek (3c), Gabriela Krzymieniecka i Zofia Przybylska (6d), podczas II etapu Igrzysk Młodzieży Szkolnej w Tenisie Stołowym Dziewcząt wywalczyły awans do finału!!!na-4

Turniej odbył się 24 października w Szkole Podstawowej nr 14. W zawodach brały udział trzy drużyny z SP 14, SP 50 oraz nasza Siódemka. Dziewczęta awansowały z drugiego miejsca po bardzo wyrównanej grze z drużyną z SP 50 i ulegając drużynie gospodarzy.

Zobacz zdjęcia z turnieju

Tenis stołowy chłopców I etap

18 października w ramach rozgrywek Igrzysk Młodzieży Szkolnej w Tenisie Stołowym Chłopców drużyna SP 7 18-10-2016-11_49_51-nr-05 rozegrała turniej. Naszą szkołę reprezentowali bracia Adam (5c) i Aleksander (6a) Woźniak oraz Piotr Merczyński (6a), pod opieką Alicji Dubel.

Wśród chłopców rywalizowały drużyny z SP 18 i SP 7. Siódemka zajęła drugie miejsce, ulegając gospodarzowi, który awansował do kolejnego etapu.

Zwycięzcom gratulujemy, a wszystkim uczestnikom turnieju dziękujemy za sportową postawy na boisku i życzę dalszych sukcesów w sporcie!!!

Zobacz zdjęcia z zawodów.

Tenis stołowy dziewcząt I etap

13 października w Szkole Podstawowej nr 28, Siódemka uczestniczyła w I etapie13-10-2016-12_12_49-nr-04 Tenisa  Stołowego Dziewcząt w ramach rozgrywek Igrzysk Młodzieży Szkolnej. Pod opieką Alicji Dubel szkołę reprezentowały uczennice:

• Mia Dymek (3c),
  • Gabriela Krzymieniecka
  • Zofia Przybylska (6d).

W turnieju brały udział trzy drużyny z SP 28, SP 29 i SP 7. Dziewczęta z naszej szkoły zdecydowanie wygrały wszystkie mecze i zajęły pierwsze miejsce w grupie. Tym samym awansowały do II etapu.

Drużynie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.

Zobacz galerię zdjęć z zawodów

2. PKO BIEG CHARYTATYWNY MŁODYCH

17 września odbył się pierwszy bieg inaugurujący imprezy sportowe w nowym roku szkolnym.

2pko

Nasi uczniowie także brali w nim udział. Z sukcesami !!!

Zobacz więcej…