Klasa 1d na pikniku ekologicznym

We wtorek 5.12.2017 uczniowie z klasy 1d wzięli udział w pikniku ekologicznym „Segregacja-Transformacja”. Piknik zorganizowano w poznańskiej Arenie. Dużą atrakcją imprezy była możliwość zwiedzenia interaktywnej wystawy „Park praw natury i fizyki”.

Uczniowie chętnie bawili się wykorzystując interaktywne eksponaty np. rowerki – generatory prądu, peryskop, model telegrafu czy złudzenie optyczne. Dzieci wykonywały również ekologiczne stroiki i pomysłowe ozdoby świąteczne. Samodzielnie zaprojektowały i ozdobiły torbę jutową. Super atrakcją była foto-budka, w której każdy chętny uczestnik pikniku mógł zrobić sobie zdjęcia ze Św. Mikołajem. Każde dziecko miało możliwość samodzielnego sterowania robotem w czasie wyścigu robotów. Wszyscy świetnie się bawili.

Wychowawczyni Katarzyna Utrata

Opublikowano: 8.12.2017