Z okazji Święta Szkoły w dniu 1 czerwca zajęcia będą odbywać się wg całkowicie świątecznego planu
- Klasy 0 – II zbierają się na małym boisku o godzinie 8:15, skąd odbierają ich wychowawcy i wszyscy udają się na apel;
- Klasy III – VI zbierają się o godzinie 9:15, skąd z wychowawcami udają się na apel;
Od 10:30 uczniowie rozpoczną wybrane przez siebie zajęcia.
Zestawienie zajęć przygotowanych w tym roku:
- Zabawy muzyczno-ruchowe – p. Pierzchalska; p. Grabowskasala – sala 3;
- ,,Podróż do…. ” – malowanie kredą – p.Borowska – małe boisko
- Krzyżówki i tangramy – rozwiązywanie i tworzenie, wymyślanie figur zwierząt – p. Szymanowska- sala 10 (zbiórka na małym boisku);
- Zajęcia muzyczno-teatralne w języku angielskim – p.Szajek s.11
- Malowanie kredą na boisku szkolnym – p.Grodzka, p.Zellner – małe boisko ;
- Kamishibai – Bajka o orle, który myślał, że jest kogutem – Ławniczak s. 203
- Świat czterech pór roku – plastyka – p.Żyto s.210
- Zajęcia plastyczne – p.Radojewska s.204
- Łamigłówki – p.Carius, p.Maćkowiak Ada s.201
- Podchody (w razie niepogody tańce integracyjne) p. Czereśniowska, p.Graffunder poza szkołą (zbiórka na małym boisku);
- Zabawy ze sznurkiem i prace plastyczne – p.Ślatała s.202;
- ,,Pamięciowy zawrót głowy” – wykonywanie kart memory – p.Ryfa – sala 205
- Turniej wiedzowo-sportowy dla klas komunijnych (także tematyka religijna ) – hol – p. Podgórna ;
- Papieraki- cudaki – p.Skorupińska, p.Łopatka sala 211;
- Programowanie Scratch – p.Jarzina, p.Moch – sala 109;
- Konstruowanie gier planszowych – p.Jarosz sala 208;
- Zajęcia plastyczne w plenerze. – p.Duda – plener (zbiórka na dużym boisku);
- Zabawy i mitologia – p.Kasprowicz, p.Jakubowska sala 102
- Teatralni przyjaciele – pacynka i kukiełka – p. Ziółkowska sala 111
- Gry i zabawy w języku angielskim – p.Snopek, p.Jastrzębska sala 9
- Laboratorium wyobraźni – Poznański Park Technologiczny (2 bilety godzinne obowiązują uczniów) – wyjście od 8.00- do ok.13.00 (chętni uczniowie nie będą brali udziału w apelu) – p.Brzezińska – wyjście poza szkołę (zbiórka w holu)
- Konwersacje w języku angielskim – p.Nowak – sala 021
- Mistrz kierownicy – Formuła 1 – wyścigi na konsoli – turniej – p.Galas, p.Gagało sala 110;
- Igrzyska sportowe – p.Barańska, p.Szmyt, p.Dubel p.Draszkiewicz J., p.Szymanek; p. Matlach – zbiórka na dużym boisku;
- ,,Gdy Harry Poter spotyka Pinokia…- dramy z bohaterami lektur w roli głównej – p. Sobańska, p.Kurek s.boisko (w razie deszczu – sala 103 )
- Spot reklamowy – ,,Moja Siódemka”- przygotowanie – p.Maćkowiak Agata sala 108;
- Gry i zabawy edukacyjne – ćwiczenia logicznego myślenia i wyobraźni przestrzennej – p. Draszkiewicz I . ,p. Kępa sala 5;
- Warsztaty wokalno-instrumentalne (nauka piosenek w języku angielskim i gra na instrumentach) – p. Miler sala 12;
- Łamigłówki mądrej główki – p. Grochowska, p. Łopatecka, p. Janas – zbiórka w świetlicy
Imienny przydział dzieci do poszczególnych zajęć będzie wywieszony w holu szkoły. Dysponują nim także wychowawcy klas.
Wszystkim życzymy udanej zabawy!!!