Uroczyste zakończenie roku szkolnego

W środę, 19 czerwca, w naszej Szkole odbyło się uroczyste zakończenia roku szkolnego 2018/2019.

Z Panią Dyrektor i nauczycielami, w sali gimnastycznej, najpierw spotkali się uczniowie klas I-IV, a następnie V-VII. W odświętnych strojach i podniosłej atmosferze wszyscy uczestniczyli w uroczystości zakończenia roku szkolnego.

Pani Dyrektor Anetta Dropińska-Pawlicka gratulowała uczniom sukcesów odniesionych w różnych dziedzinach oraz podziękowała rodzicom, nauczycielom i pracownikom Szkoły za aktywną pracę na rzecz społeczności szkolnej, przede wszystkim za zaangażowanie i wsparcie uczniów w ich codziennej edukacji.

Następnie, w klasach, wychowawcy rozdali uczniom świadectwa i skierowali do nich kilka serdecznych słów.

Dzień zakończenia roku szkolnego to dla większości dzieci i młodzieży jeden z najbardziej oczekiwanych dni w całym roku. Życzymy wszystkim uczniom dobrych oraz bezpiecznych wakacji, by z radością wrócili 2 września do szkoły.

Więcej zdjęć…

Agata Maćkowiak