Konkurs „Dowody – Gotowi – Start”

Szanowni Państwo,

w ramach miejskiej kampanii zachęcającej do rozliczania podatków w Poznaniu wszystkie szkoły podstawowe z Poznania mogą wziąć udział w konkursie „Dowody – Gotowi – Start!”, w którym:

• 3 najlepsze klasy lub grupy szkolne mogą wygrać wycieczkę do poznańskiego Aąuaparku (do wygrania są 3 pakiety grupowych wejściówek, to blisko 100 biletów);
  • zwycięska klasa lub grupa szkolna, poza dniem w Aąuaparku, otrzymuje zaproszenie na wizytę w Urzędzie Miasta Poznania.

Zasady uczestnictwa:

1. Rodzice lub opiekunowie dzieci, którzy rozliczają podatki w Poznaniu od 10 do 30 kwietnia odbierają OK Dowody (kupony konkursowe).
  2. OK Dowody można pobrać poprzez aplikację mobilną lub ze strony
    okpoznan.pl albo odebrać osobiście w Punkcie Obsługi Programu OK Poznań – ul. Głogowska 16.
  3. Uzyskane OK Dowody należy przekazać wychowawcy klasy najpóźniej 6 maja do godz. 12:00. Wychowawca przygotuje zestawienie przesłanych OK Dowodów i przekazuje koordynatorowi konkursu w szkole (107).
  4. Wygrywają 3 szkoły z największą liczbą OK Dowodów.
  5. Oficjalne ogłoszenie wyników nastąpi 13 maja. Informacja zostanie opublikowana na stronie okpoznan.pl, a także przesłana do zwycięskich szkół.
  6. Nagrodę – wycieczkę do Term Maltańskich można zrealizować w okresie od 15 maja do 15 czerwca 2024 r.
  7. Termin wizyty zwycięskiej klasy lub grupy szkolnej w Urzędzie Miasta Poznania zostanie ustalony indywidualnie. Podczas wizyty nastąpi wręczenie dyplomów i pamiątkowej tabliczki.
  8. Regulamin konkursowy oraz karta zgłoszeniowa dostępne są na stronie okpoznan.pl lub w Punkcie Obsługi Programu OK Poznań.

Organizatorem konkursu jest Miasto Poznań. Dodatkowe pytania dotyczące konkursu można kierować na adres: okpoznan@um.poznan.pl lub telefonicznie: 61 878 5664

Siódemka to duża poznańska szkoła, dlatego przy odpowiednim Państwa zaangażowaniu, zbierzemy bez problemu wystarczającą ilość „OK Dowodów” aby wygrać dla najaktywniejszych zespołów klasowych wycieczkę do Term Maltańskich.

UM Poznania – Wydział Rozwoju Miasta
i Współpracy Międzynarodowej