Święto demokracji w Siódemce

W dniu 5 października 2023 roku w naszej szkole odbyły się wybory na stanowisko przewodniczącego Samorządu Uczniowskiego oraz wybory opiekuna Samorządu klas IV-VIII. Swoje głosy oddało 409 uczniów.

Z przyjemnością informujemy, że przewodniczącą Samorządu została Helena Rogozińska z klasy 8c, zdobywając 198 głosów społeczności uczniowskiej Siódemki. Funkcję wiceprzewodniczącej pełnić będzie Lena Łukaszewicz, również z klasy 8c. W pracach samorządu pomoże im także Maja Szargan z klasy 5b.

Jednocześnie informujemy, że w wyniku głosowania uczniów Siódemki, opiekunem Samorządu został pan Arkadiusz Andrzejewski. W pracy wspierać go będą:
p. Agnieszka Sobańska oraz p. Anna Głowala.

Wszystkim serdecznie gratulujemy i życzymy sukcesów w pracy na rzecz Siódemki!

Za organizację i sprawny przebieg wyborów odpowiadała Komisja Wyborcza w składzie: Iga, Szymon, Paweł z klasy 6d oraz Ola, Julia i Sofia z klasy 6b.

Dziękujemy!