Dzień Edukacji Narodowej wg Samorządu Uczniowskiego

W piątek 13.10.2023 r. w naszej szkole obchodziliśmy Dzień Edukacji Narodowej. Z inicjatywy Samorządu Szkolnego uczniowie mieli możliwość przeprowadzenia lekcji z wybranego przedmiotu, oczywiście po wcześniejszym uzgodnieniu z nauczycielem. Chętnych było wielu. Przy okazji dobrej zabawy nasi uczniowie poznali trudy, z jakimi każdego dnia boryka się każdy nauczyciel od momentu przygotowania lekcji aż po jej realizację.
Musimy przyznać, że z wyzwaniem poradzili sobie wspaniale. Obok bardzo dobrego przygotowania merytorycznego zajęć, zapewnili nam mnóstwo dobrej zabawy, za co bardzo dziękujemy! Uczniowskie lekcje nie były jedyną niespodzianką dla nauczycieli w tym dniu. Każda klasa przygotowała piękny plakat z życzeniami dla wszystkich pracowników szkoły. Ozdobiły one drzwi wszystkich sal lekcyjnych. To był piękny i kolorowy dzień.

Opiekun Samorządu:
Anna Głowala