Depresja – co muszę o niej wiedzieć jako rodzic – warsztaty PCŚ

Informacja PCŚ – Centrum Inicjatyw Rodzinnych

Warsztat pt. „Depresja – co muszę o niej wiedzieć jako rodzic”.

Celem tego warsztatu jest dostarczenie rodzicom i opiekunom wiedzy na temat depresji oraz zapewnienie narzędzi, które pomogą w identyfikacji i odpowiednim reagowaniu na ewentualne oznaki depresji u dzieci i młodzieży.
Spotkanie poprowadzi Mateusz Wiliński – doświadczony psycholog dziecięcy, nauczyciel akademicki, fundator Fundacji Sięgnij Pomoc, dyrektor Poradni Psychologiczno – Pedagogicznej nr 2 w Poznaniu; wraz z zespołem współpracowników zajmuje się udzielaniem wsparcia dzieciom, młodzieży, rodzicom i nauczycielom. Autor licznych publikacji naukowych i popularnonaukowych z zakresu pomocy psychologiczno – pedagogicznej oraz psychologii rozwoju w cyklu życia, który podzieli się swoją wiedzą i doświadczeniem, a także odpowie na nurtujące pytania.

Warsztaty stacjonarne odbędą się w Centrum Inicjatyw Rodzinnych przy ul. Ratajczaka 44 w dniach 10 i 24 października 2023 r. w godzinach 16:00 do 18:00 – link Facebook.

Warsztaty online odbędą się w dniach 12 i 26 października 2023r w godzinach 16:00 do 18:00 – link Facebook.

Prosimy o nadsyłanie zgłoszeń na adres cir@pcs-poznan.pl, w tytule prosimy zaznaczyć „Depresja – warsztat„, w mailu podać preferowaną datę, imię, nazwisko i numer telefonu.

Możesz się również zapisać pod numerem telefonu 61 878 15 59 lub przyjść do nas osobiście!!!

Warsztat realizowany jest w ramach projektu skierowanego do rodziców nastolatków – „Mój Wychowawczy Challenge – zrozumieć nastolatka! vol2″, który jest współfinansowany w ramach konkursu Granty 2023 Stowarzyszenie Zdrowych Miast Polskich.

Mateusz Wiliński
Dyrektor / Psycholog