Świąteczne Spotkanie klas 1-3

20 grudnia odbyło się w naszej szkole Świąteczne Spotkanie dla najmłodszych uczniów. Organizacją tej uroczystości oraz częścią artystyczną zajęli się przedstawiciele Małego Samorządu Uczniowskiego wraz ze swymi opiekunkami. Spotkanie uświetniły swoją obecnością panie dyrektor: Anetta Dropińska – Pawlicka oraz Katarzyna Ryfa oraz pani kierownik świetlicy Magdalena Olejniczak.
Uroczystość rozpoczęła się inscenizacją znanej na całym świecie baśni H. Ch. Andersena „Dziewczynka z zapałkami”. Tym razem zakończenie baśni miało szczęśliwe zakończenie.

Druga część uroczystości miała charakter koncertu. Tym razem aktywni byli wszyscy uczniowie, którzy zaprezentowali przygotowane wcześniej piosenki świąteczne w różnych językach: polskim, angielskim oraz ukraińskim. Po dziecięcych występach przyszedł czas na piosenkę „Jest taki dzień” w wykonaniu nauczycieli. Spotkanie zakończyły życzenia naszej Pani Dyrektor skierowane do wszystkich dzieci i nauczycieli: pięknych, zdrowych i wesołych Świąt Bożego Narodzenia.

Opiekunki Małego Samorządu Uczniowskiego
Aneta Skorupińska, Magdalena Krupecka. Monika Skarzyńska