Witaj Pierwsza Klaso!

Od poniedziałku, 4 września mamy nowych uczniów Siódemki. To nasi dzielni Pierwszacy. Powitaliśmy ich z uśmiechem na boisku szkolnym, a oni w galowych strojach prezentowali się niezwykle szykownie. Na ich twarzach malowało się zaciekawienie i może trochę obawa, czy będą w klasie z ulubioną koleżanką, kolegą z przedszkola. Kiedy już wszystko stało się jasne i dzieci poznały swoje panie, dało się zauważyć na ich twarzach ulgę i jednocześnie pojawiły się szerokie uśmiechy.

Ten pierwszy tydzień w Szkole upływa im pod znakiem poznawania koleżanek i kolegów, pomieszczeń szkolnych, a także zasad, których na co dzień będą zobowiązani przestrzegać. Póki co nasi Pierwszacy są zaciekawieni, pełni zapału do zdobywania wiedzy i poznawania nowych umiejętności. Jesteśmy pewni, że ten zapał nigdy nie zgaśnie, a szkoła wkrótce stanie się ich drugim domem. Tego im wszyscy życzymy, a przede wszystkim, aby zawsze dobrze czuli się w naszej Siódemce i znaleźli w niej prawdziwych przyjaciół.

Nauczyciel edukacji wczesnoszkolnej
Danuta Szymanowska