Młodzi dla Seniorów

Życie tak szybko upływa, wiedzą o tym najlepiej Seniorzy i… młodzież. Tak szybko minęła im szkoła podstawowa, a odchodząc do szkół średnich, pozostawili miejsce dla następnych szlachetnych serc. Na szczęście w naszej szkole ich nie braknie, co jest powodem do prawdziwej radości.
W spotkaniu z Seniorami 10 listopada udział wzięli uczniowie obecnych klas 8, uczeń z klasy 5 oraz absolwent naszej Siódemki Szymon. Tradycyjnie już rodzice dostarczyli ciasto, a uczniowie rozwinęli swoje talenty muzyczne. W ten sposób uczciliśmy Święto Niepodległości, dzieląc naszą radość z Seniorami.
Dodam, że uczniowie nie tylko pięknie śpiewali, ale też śpiewająco obsługiwali Seniorów, częstując ciastem, kawą czy przypinając im kotyliony. Taki serdeczny kontakt młodych z dojrzałymi ludźmi jest godny wyróżnienia, co z radością czynię.

Jolanta Podgórna