Mali architekci z Siódemki

Nie można się nie podzielić owocami wytężonej pracy naszych uczniów z klas 4. Na lekcjach techniki wykonali projekt wymarzonego domu. Żaden architekt nie pracuje sam, potrzebuje zdolnej ekipy budowlanej, stąd praca przebiegała w grupach.

Nie zobaczycie Państwo wszystkiego na zdjęciach, więc z radością dopowiem. Przy domkach znalazły się baseny z wodą, które przeciekały tylko raz, bo zabiegi uszczelniające przyniosły efekty oraz przerosły moją wyobraźnię (zdradzę: tylko gruba folia na podłożu z plasteliny!). Do tego ludziki, zwierzęta, kuwety, naczynia, telewizor ze zmiennymi obrazkami, czyli wszystko, co macie Państwo w domach. No, ale dachów otwieranych już nie, kilka pięter też nie, a uczniowie mają i do tego jacuzzi. Proszę zwrócić uwagę na foto, gdzie na parapecie widać mini osiedle budowane przez chłopców, zamieszkają razem, przejście między domkami też jest, pełna integracja.

Młodzi architekci niech mi wybaczą, że nie wszystkie domki zmieściły się na naszej stronie. Gratuluję wszystkim bez wyjątku kreatywności i zgodnej pracy.

Jolanta Podgórna