Spacer dla zdrowia – Odznaka Jakości

Jest mi niezmiernie miło poinformować, iż innowacja edukacyjna realizowana z klasą 6a w roku szkolnym 2021/2022, Spacer dla zdrowia – moja droga, mój cel, uzyskała prestiżowe wyróżnienie w postaci Odznaki Jakości. Projekt był realizowany w towarzystwie kilkudziesięciu szkół z Polski i umożliwiał współpracę uczniów w zakresie realizacji zadań oraz nauczycieli w obszarze wymiany doświadczeń i dobrych praktyk.
Odznakę Jakości otrzymują szkoły, których projekty wyróżniają się wysoką innowacyjnością, interdyscyplinarnością, współpracą pomiędzy szkołami oraz wykorzystaniem technologii. Odznaka Jakości i list gratulacyjny wystosowany do Dyrekcji Szkoły oraz realizatorki projektu Agnieszki Szajek otrzymany od Dyrektora Generalnego Fundacji Rozwoju Systemu Edukacji stanowią dla nas ogromne wyróżnienie.

List gratulacyjny

Agnieszka Szajek