Dyskoteka w Siódemce

We wtorek 7 czerwca 2022 roku, Samorząd Uczniowski zorganizował dyskotekę szkolną. Wszyscy stęsknieni tańca i towarzystwa bawili się świetnie już od pierwszych dźwięków muzyki. Imprezę poprowadzili Julka z 7a oraz Eryk z 7b, a dziewczyny z klasy 7c – Kamila, Zuzanna oraz Daria, uświetniły ją swoim występem tanecznym.

Wszystkim uczennicom i uczniom odpowiedzialnym za dekorację sali, oświetlenie oraz czuwanie nad porządkiem, Samorząd Uczniowski składa podziękowania.
Nad bezpieczeństwem naszych szkolnych tancerzy czuwali nauczyciele: p. Natalia Lawgmin, p. Karolina Sypniewska, p. Klaudia Janczarczyk, p. Anna Jędrzejak, p. Andrzej Gągało, p. Jakub Czajka oraz rodzice – Państwo Janowicz. Dziękujemy!

Dyskoteka okazała się świetnym prezentem z okazji Dnia Dziecka!

Opiekunki SU:
Monika Kasprowicz i Wioletta Pilarczyk-Urbaniak