Międzynarodowy Dzień Talentów w klasach 1-3

Międzynarodowy Dzień Talentów
czyli
wystawa-zagadka

21 marca nie tylko witamy Wiosnę, ale także obchodzimy Międzynarodowy Dzień Talentów. Klasy pierwsze, drugie i trzecie mogą poszczycić się wieloma uczniami, którzy są utalentowani
w różnych obszarach. W tym roku na naszej Galerii Talentów znajdujecie aż 25 uczniów, prezentujących swoje zdolności, które mogą zmotywować innych do poszukiwań i odkrywania siebie.
Z okazji Dnia Talentów na holu na II piętrze została zorganizowana wystawa – zagadka. Skąd taka nazwa? To nie przypadek! Zdolni uczniowie zaprezentowali się na artystycznych fotografiach z atrybutami swoich uzdolnień. Celowo żadne zdjęcie nie zostało podpisane. Przed oglądającymi naszą ekspozycję stoją dwa zadania – najpierw trzeba rozpoznać uzdolnione osoby z klas 1-3, wykonanie tego zadania ułatwi skonfrontowanie się z portretami z Galerii Talentów. A to już krok do realizacji drugiego celu wystawy – jeżeli chcecie poznać bliżej utalentowane koleżanki i kolegów, zapoznajcie się z ich wypowiedziami, zamieszczonymi na również na Galerii Talentów.
Może coś Was poruszy, zaskoczy, może odkryjecie ich inne oblicze ? Wszystko przed Wami! Zapraszam do odwiedzenia II piętra, gdzie przy sali 204 czekają na Was zagadkowi zdolni rówieśnicy 🙂

Beata Żyto
Lider Zdolności klas 1-3