Klasa 1c gości przedszkole 28

W czwartek 17 marca klasa 1c gościła na swoim treningu grupę młodszych kolegów z sąsiedniego przedszkola nr 28. Jak dowiedzieliśmy się od pań wychowawczyń, przedszkolaki wprost nie mogły doczekać się tej wizyty.
Zajęcia rozpoczęły się od oficjalnego powitania młodszych kolegów przez gospodarzy – uczniów klasy sportowej, po którym rozpoczęły się gry i zabawy w sali gimnastycznej przygotowane przez panie trenerki: Katarzynę Barańską oraz Alicję Dubel. Były wyścigi, zabawy z piłką, gry na orientację i wiele innych. Uczniowie klasy 1c doskonale spisali się w roli gospodarzy. Byli bardzo koleżeńscy i opiekuńczy.
Po treningu przedszkolaki zwiedziły szkołę, odwiedzając takie miejsca, jak: biblioteka, świetlica, stołówka, sale najmłodszych klas, szatnie oraz gabinet pani pielęgniarki.
Nasi goście opuszczali gościnne progi Siódemki bardzo zadowoleni z wizyty. Zachęcamy do obejrzenia zdjęć z tego wydarzenia.

Wychowawczyni klasy 1 c
Aneta Skorupińska