Klasa 2b gości przedszkolaków z „Jedynki”

Za nami kolejna wizyta grupy przedszkolnej w Naszej Szkole. Tym razem klasa 2b gościła dzieci z Przedszkola nr 1 w Poznaniu. Taniec, śpiew, gra na instrumentach oraz ptaki cudaki klamerkowe dziwaki to zajęcia towarzyszące temu spotkaniu. „Przedszkolaki i szkolniaki” zainspirowani zagadkowymi wiosennymi powiastkami wykonali zadania, aby uwolnić Panią Wiosnę zamkniętą w jaskini zimowej. Pod muzyczną opieką p. Krystyny Grodzkiej dzieci wspólnie zaśpiewały wiosenną piosenkę, którą zilustrowały muzyczną oprawą przy akompaniamencie bum bum rurek oraz szkolnych instrumentów perkusyjnych. Dzięki uczestnikom tego spotkania wszyscy możemy dzisiaj cieszyć się nadejściem długo oczekiwanej wiosny, którą udało się uwolnić.

Witaj Wiosno!

Katarzyna Ryfa