Drzwi otwarte w Siódemce za Nami

W dniach 9 i 10 marca br. Pani Dyrektor Anetta Dropińska – Pawlicka, nauczyciele, wychowawcy świetlicy oraz trenerzy przywitali w murach Siódemki Dzieci, które w przyszłym roku szkolnym rozpoczynają swoją przygodę w pierwszej klasie. Towarzyszyli im Rodzice oraz Opiekunowie.

Podczas spotkania Rodzice zostali zapoznani z ofertą Siódemki, wskazówkami dotyczącymi rekrutacji. Mieli również okazję znaleźć odpowiedzi na nurtujące ich pytania oraz porozmawiać z Dyrekcją i Nauczycielami.
Dzieci w tym czasie wzięły udział w różnorodnych zajęciach przygotowanych przez Nauczycieli Siódemki.
Kodowały na dywanie oraz laptopach w sali komputerowej, odkrywały świat poprzez doświadczenia, tworzyły pstrokate kurki, śpiewały piosenki, grały na bum bum rurkach, bawiły się ozobotami oraz językiem angielskim, tańczyły układy choreograficzne, pokonywały wysokości przechodząc przez tor przeszkód.

Na koniec spotkania Rodzice i Dzieci mieli możliwość pospacerować po szkole, zobaczyć sale lekcyjne, wyposażenie naszej Siódemki.

Dziękujemy Państwu za spotkanie oraz do zobaczenia w murach Naszej Siódemki już niebawem 🙂

Margareta Pierzchalska
Nauczyciel edukacji wczesnoszkolnej