Ju偶 tylko 5 dni zosta艂o nam do zebrania czekolad dla Polak贸w na Wile艅szczy藕nie. Akcja potrwa do pi膮tku 2 grudnia.
Nie chcemy zawie艣膰 naszych Rodak贸w, st膮d szybka mobilizacja: KTO LUBI CZEKOLADY, TEN PRZYNOSI!
Nasza m艂odzie偶 odwiedzi艂a osiedlowe sklepy wr臋czaj膮c plakaty dotycz膮ce akcji. Trzeba by艂o widzie膰, jak byli aktywni i odwa偶ni. Dzi臋kuj臋 szczeg贸lnie klasie 8d i 8f za brawurowe akcje.
A szczeg贸lne podzi臋kowania kieruj臋 do Kierownictwa sklep贸w za bardzo ciep艂e przyj臋cie naszej m艂odzie偶y.
JAKO OSIEDLOWI KLIENCI, M脫WIMY DZI臉KUJEMY I DO ZOBACZENIA!
Jolanta Podg贸rna





