Ostatnie dni karnawa艂u dzieciaki z klas I – III postanowi艂y uczci膰 ta艅cem i zabaw膮.
Ze wzgl臋du na obostrzenia sanitarne, nie mogli艣my jak zazwyczaj bawi膰 si臋 na wsp贸lnych dyskotekach czy balach przebiera艅c贸w, ale i tak nie przeszkodzi艂o nam to w szampa艅skiej zabawie.
Ka偶da z klas zadba艂a o karnawa艂owy nastr贸j, przyozdabiaj膮c swoj膮 sal臋 lekcyjn膮 balonami, serpentynami i w艂asnor臋cznie wykonanymi dekoracjami.