Karnawał w klasach I – III

Ostatnie dni karnawału dzieciaki z klas I – III postanowiły uczcić tańcem i zabawą.
Ze względu na obostrzenia sanitarne, nie mogliśmy jak zazwyczaj bawić się na wspólnych dyskotekach czy balach przebierańców, ale i tak nie przeszkodziło nam to w szampańskiej zabawie.
Każda z klas zadbała o karnawałowy nastrój, przyozdabiając swoją salę lekcyjną balonami, serpentynami i własnoręcznie wykonanymi dekoracjami.
Na parkiecie królowały tańce solo, w parach i w grupach.
Panie wychowawczynie dwoiły się i troiły, aby każde dziecko mogło bawić się przy swoim ulubionym muzycznym przeboju.
Były też zabawy z balonami, taniec na gazecie, taniec z krzesłami, tradycyjny wąż, jak i pokaz karnawałowej mody.
Niektóre z klas miały też możliwość obejrzenia ciekawego filmu tj. „Połykacze książek” , czy „ Magiczne drzewo”.

Szkoda, że karnawał tak szybko się kończy…..

Agata Borowska