Jeszcze o festynie “Aktywni Razem”

O udziale w festynie zespołu tanecznego z Siódemki pisaliśmy wcześniej. To jednak nie był jedyny “siódemkowy” akcent. Podczas festynu nasza szkoła miała swoje sportowe stanowisko, na którym każdy mógł spróbować swoich sił i porównać się z innymi w trzech konkurencjach:

  • podbijanie dwóch piłek do koszykówki jedną o drugą,
  • podbijanie piłki kijem palantowym,
  • strzały do bramki.

Każda konkurencja miała ograniczenie czasowe: 1 minutę.

Oczywiście, możliwość rywalizowania z innymi tylko podgrzewała już gorącą atmosferę – piękny słoneczny dzień. Wszyscy bawili się wyśmienicie, a wśród osób, które wzięły udział w konkurencjach byli również uczniowie Siódemki. Cała impreza zakończyła się przed godziną 18.00, a za nasze stoisko odpowiadali w tym roku: panowie Przemysław Milewski i Grzegorz Szymanek.