Nasi młodzi recytatorzy w studio aktorskim “STA” w Poznaniu

W dniu 21 maja reprezentanci naszej Szkoły – Natalia Markowska z klasy 2a i Jakub Czelej z klasy 5b, wzięli udział w półfinale Konkursu Recytatorskiego organizowanego przez Studio Aktorskie STA w Poznaniu.

Tuż przed recytacją…

Eliminacje odbywały się w kilku kategoriach wiekowych – uczniowie klas 1 do 3, 4 do 6, siódmych, klasy gimnazjum i klasy szkoły średniej. Konkurs zgromadził wiele młodych talentów z poznańskich szkół.

Przesłuchania kandydatów odbywały się indywidualnie przed jury, w skład którego wchodzili aktorzy sceny teatralnej.

W finale, który odbędzie się 28 maja – na deskach Sceny Wspólnej w Poznaniu – reprezentować nas będzie Jakub Czelej, który oczarował jury swoją aktorską interpretacją wiersza.

Gratulujemy i trzymamy kciuki!
Alicja Mikołajczak