Paczki dla chorych i potrzebujących

   W sobotę 17 grudnia nasi uczniowie, jak co roku, zgromadzili się w kościele Świętej Rodziny, aby zanieść uśmiech i serce oraz paczuszki osobom obłożnie chorym na terenie osiedla Kopernika Świąteczne paczuszki ufundował ks. proboszcz Stanisław Walewicz, a trzeba je było zanieść aż do 120 mieszkań.
Zawsze wzrusza nas na nowo wysoka frekwencja naszych uczniów oraz ich godne zachowanie. Cieszy tez niezmiennie obecność ofiarnych rodziców, a w tym roku dodatkowo zaszczyciły nas dwie babcie.
Zawsze zdarzy sie coś nowego, niepowtarzalnego. A to, że śpiewaliśmy na ulicy kolędę albo w wiatrołapie dla pań, które z ciekawością przyglądały się naszej akcji. Nasza Siódemka może być dumna z tak wspaniałych uczniów.
Gratulujemy też wszystkim wychowawcom, którym z radością przedstawiamy listę prawdziwych bohaterów akcji, bo przed świętami poświęcenie cennego czasu, to naprawdę wielka rzecz.

Lista uczniów biorących udział w akcji znajduje się w ostatnim slajdzie foto-galerii z akcji.

Katecheci