Kolędowanie i Świąteczny Kiermasz w Siódemce

   15 grudnia, już po raz trzeci, w naszej szkole odbył się świąteczny kiermasz. Po raz pierwszy poprzedził go 2016-12-15-17_08-7koncert kolęd, w którym wzięła udział społeczność SP7 oraz mieszkańcy naszego osiedla. Wszystkim zgromadzonym podczas śpiewu akompaniowali pani Kasia Miler oraz diakon Bartosz Rojna. Spełniło się marzenie Pani Dyrektor i na zakończenie spotkania wybrzmiała kolęda Cicha noc. Pomimo mroźnej pogody, przez dwadzieścia minut, boisko naszej szkoły stało się najcieplejszym miejscem na osiedlu.

Zobacz film i galerię zdjęć.

   Po koncercie, nad przebiegiem którego czuwały panie Jola Podgórna i Zosia Piechnik, Pani Dyrektor Anetta Dropińska-Pawlicka zaprosiła wszystkich na kiermasz. W tym roku stoiska z różnorodnymi upominkami przygotowało aż 17 klas, były to: oddział przedszkolny tzw. 0, 1b, 2a, 2b, 2c, 2f, 2g, 3a, 3b, 3c, 3d, 3g, 4a, 4c, 5a, 5b, 6d.
2016-12-15-17_32-2Na kiermaszu można było kupić różnorodne ozdoby i kartki świąteczne. Ponadto sprzedawano pyszne pierniczki i wiele innych słodkości. Miłośnicy czytania mogli nabyć książki. Niemal wszystkie oferowane produkty wykonane zostały przez dzieci i ich rodziców, a nawet dziadków. Godne podziwu było zaangażowanie całych rodzin w przygotowanie tego niezwykłego wydarzenia.

Atmosferę  nadchodzących świąt przybliżały także specjalne stoiska, gdzie można było własnoręcznie wykonać różne ozdoby.
Dodatkową atrakcję wieczoru stanowił występ duetu – dudziarza i skrzypka z zespołu Wielkopolanie

Czytaj więcej i zobacz foto-galerię z kiermaszu.