W zwi膮zku z Tygodniem Przedsi臋biorczo艣ci 18 listopada wybrali艣my si臋 z wizyt膮 do apteki przy ul. Keplera.
Chcieli艣my si臋 z bliska przyjrze膰 i dowiedzie膰 jak wygl膮da praca farmaceuty zw艂aszcza teraz, kiedy jest czas r贸偶nych infekcji spowodowanych jesienn膮 aur膮. W czasie kr贸tkiego pobytu zauwa偶yli艣my, 偶e apteka to takie miejsce pracy, w kt贸rym ci膮gle s膮 klienci.