Szkoła Małego Inżyniera

Szkoła Małego Inżyniera

Promocja nauk ścisłych, a zwłaszcza robotyki, automatyki i podstaw programowania wśród uczniów wielkopolskich szkół podstawowych oraz gimnazjów to główny cel projektu „Szkoła Małego Inżyniera”.

W ramach projektu „Szkoła Małego Inżyniera” placówki oświatowe mogą uzyskać kompletny i unikatowy zestaw, który dostarczy im wiedzy, narzędzi oraz pomysłów do zarażenia pasją do robotyki uczniów szkoły. W skład każdego z nich wchodzą: zestawy klocków LEGO® MINDSTORMS® EV3 do budowy oraz programowania robotów o wartości 6000 złotych, całodniowy festiwal technologiczny odbywający się w zwycięskiej szkole, pełen niezwykłych pokazów stanowisk edukacyjnych oraz warsztatów z zakresu robotyki oraz programowania dla wszystkich uczniów szkoły…

Potrzebujemy Waszych głosów!!!

Kliknij w poniższy link, znajdź naszą szkołę i oddaj na nią głos!

GŁOSUJ CODZIENNIE !!!

Każda osoba może oddać jeden głos dziennie, a tylko 13 szkół  z największą liczbą głosów otrzyma unikatowy zestaw nagród! 

Czytaj więcej…