Dzień Pluszowego Misia – podsumowanie akcji

Drodzy Uczniowie, Szanowni Rodzice!

W imieniu Samorządu Uczniowskiego bardzo dziękujemy za wsparcie akcji „Dzień Pluszowego Misia”. Od momentu jej ogłoszenia, z każdym kolejnym dniem do naszego zbiórkowego kartonu przybywały: maskotki, książeczki, gry edukacyjne, kolorowanki i inne artykuły. 21 listopada zebrane dary zawieźliśmy do siedziby Fundacji Mam Marzenie na ulicę Dolna Wilda w Poznaniu, by wolontariusze przekazali je poznańskim szpitalom dziecięcym. W efekcie naszego wspólnego działania 25 listopada każdy mały pacjent mógł cieszyć się milutką przytulanką, książeczką lub grą, które z pewnością pomagają mu łatwiej znieść ten trudny czas w jego życiu.
W imieniu dzieci z poznańskich szpitali, Fundacji Mam Marzenie oraz Samorządu Uczniowskiego SP 7 z całego serca dziękujemy!

Anna Głowala, Agnieszka Sobańska, Arkadiusz Andrzejewski
opiekunowie Samorządu Uczniowskiego