Spotkanie z absolwentami Siódemki – maj 2022

W piątek, 6 maja 2022r., odbyło się spotkanie absolwentów naszej Siódemki. Byliśmy miło zaskoczeni bardzo dużym zainteresowaniem. Odwiedziło nas prawie stu byłych uczniów! Podczas wizyty młodzież miała okazję sprawdzić swoją wiedzę o szkole, rozwiązując quiz. Miłym akcentem były spotkania absolwentów z nauczycielami, by powspominać stare czasy. Podczas tego wydarzenia uczniowie klas ósmych mieli możliwość  zdobycia wiedzy o różnych typach szkół ponadpodstawowych, do których uczęszczają byli uczniowie. To był czas na wymianę doświadczeń i wrażeń.  Wielu z uczestników  opowiadało o swojej szkole, wyrażało opinię, które mogą być pomocne przy wyborze szkół dla naszych ósmoklasistów.

To był niezwykły czas. Cieszymy się, że absolwenci Siódemki tak miło nas wspominają i chętnie do nas wracają. Dziękujemy Wam za spędzone razem chwile i mamy nadzieję, że zobaczymy się znów za rok.

Katarzyna Barańska i Anna Jędrzejak