Siódemka Ukrainie

Pomoc dla Ukrainy w Siódemce

We współpracy z zaprzyjaźnionymi studentami, organizujemy zbiórkę nowych przyborów szkolnych, plecaków i tego, co powinno się w nich znaleźć (kredki, zeszyty, notatniki, kredki, farby, zestawy do kreślenia …). Przybory można zostawić w oznaczonym miejscu przy wejściu do Szkoły. Będą one służyły dzieciom z Ukrainy, które przyjadą do Siódemki.

Szkolne Koło Caritas prowadzi zbiórkę nowych koców, pościeli, ręczników, kołder, poduszek, termosów, kubków termicznych, przyborów toaletowych (szczoteczki do zębów, pasty, szampony, płyny do kąpieli), a także trwałej żywności (słoiki lub puszki oraz makarony, mąki i kasze).

Prowadzimy też zbiórkę środków na wyżywienie uczniów z Ukrainy i realizację innych potrzeb uchodźców przybywających do Poznania – szczegółowe informacje rodzice otrzymali przez mobi-dziennik.

Wiemy, że jesteśmy gotowi do niesienia wszelkiej pomocy, ale dzięki rozmowom z Państwem i uważności Pani Galyny Samoiliuk rozumiemy, jakie działania powinniśmy obecnie podjąć.

Łączymy wyrazy szacunku
Anetta Dropińska – Pawlicka, Dyrektor Szkoły