Zapraszamy do uczestnictwa w Programie „Szkolny Klub Sportowy 2022”

Szkolny Klub Sportowy SKS - logo programuMiło nam jest poinformować, że Nasza Szkoła zakwalifikowała się do Programu „Szkolny Klub Sportowy 2022„, w ramach którego będą prowadzone zajęcia sportowe dla dzieci z klas trzecich i czwartych.
W Szkole Podstawowej nr 7 zajęcia rozpoczną się od 7 lutego i będą realizowane do 15 grudnia 2022. Zajęcia sportowe będą miały charakter gier i zabaw ruchowych z elementami gier zespołowych.
Zapraszamy wszystkie chętne dzieci z dedykowanej grupy wiekowej do udziału w zajęciach dwa razy w tygodniu:

• Poniedziałki 15.15 – 16.15
  • Środy 15.15 – 16.15

Informacje o zgłoszeniach i warunkach uczestnictwa w zajęciach sportowych w ramach Programu Szkolny Klub Sportowy 2022″ przekażemy za pośrednictwem dziennika elektronicznego.

Alicja Dubel