Zajęcia opiekuńczo-wychowawcze – świetlica – od 01.06.2020 dla klas 1-3

Szanowni Rodzice,

przekazujemy Państwu dokumenty, z którymi należy zapoznać się przed podjęciem decyzji o powrocie dziecka do szkoły na zajęcia opiekuńczo- wychowawcze w trakcie trwania pandemii COVID-19. Poniższe dokumenty znajdą Państwo na stronie internetowej Szkoły w zakładce Zajęcia opiekuńczo – wychowawcze Świetlica 1 czerwca 2020:

1. PROCEDURY BEZPIECZEŃSTWA NA TERENIE SZKOŁY PODSTAWOWEJ NR 7 W POZNANIU W OKRESIE PANDEMII COVID-19
2. OŚWIADCZENIA RODZICÓW
3. ANKIETA

Po zapoznaniu się z treścią dokumentów prosimy o przesłanie zwrotne skanu ankiety i podpisanych oświadczeń (w tytule prosimy wpisać ŚWIETLICA) na adres poczty szkoły:

e-mail: sek@sp7poz.pl

W uzasadnionym przypadku – zwrotu podpisanych dokumentów można dokonać poprzez złożenie ich w wyznaczonym miejscu na terenie Szkoły.
Podpisane dokumenty przekazują tylko Rodzice uczniów, którzy będą uczestniczyć w zajęciach opiekuńczo – wychowawczych.
Prosimy o przesłanie odpowiedzi do 25 maja 2020r.

Dyrektor szkoły po weryfikacji ankiet i w porozumieniu z organem prowadzącym przekaże informację (telefonicznie, mailowo lub za pośrednictwem dziennika elektronicznego) o decyzji dotyczącej przyjęcia dziecka na zajęcia opiekuńczo – wychowawcze w szkole w czasie reżimu sanitarnego.

Jednocześnie informuję, że w przypadku podjęcia przez Państwa decyzji o posłaniu dziecka na zajęcia w szkole w terminie późniejszym niż 1 czerwca 2020r, należy o tym fakcie poinformować Dyrektora Szkoły na 3 dni przed planowaną datą powrotu dziecka do placówki.
Wraz z tą informacją należy przesłać skany ankiety oraz podpisane oświadczenia (w tytule prosimy wpisać ŚWIETLICA).

Anetta Dropińska-Pawlicka

Dokumenty:

1. Pismo Dyrektora Szkoły do Rodziców
  2. Procedury
  3. Oświadczenie rodzica
  4. ANKIETA – opieka w szkole (wersja MS Word)
  5. Szkolna klauzula informacyjna Covid-19